یاراکالا > درباره فروشگاه اینترنتی یاراکالا – [یار اینترنتی خرید شما]

درباره فروشگاه اینترنتی یاراکالا – [یار اینترنتی خرید شما]

درباره فروشگاه اینترنتی یاراکالا

درباره یاراکالا میتوان گفت که یاراکالا با شعار “یار شما در خرید اینترنتی” از سال 1396 (2017) توسط جمعی از برنامه نویسان، فروشندگان حرفه ای و مدیران باتجربه در کنار محصولات بی نظیر و باکیفیت پانهاده شد.

در راستای فروش اینترنتی انواع محصولات ،یاراکالا همواره بر رعایت سه اصل کلیدی تاکید داشته است. پرداخت وجه پس از دریافت محصول در محل (فعلا ویژه تهران) ،10 روز ضمانت عودت کالا و ارسال رایگان سه اصل و هدف کلیدی یاراکالا می‌باشد.

تهیه هر آنچه که شما به آن نیاز دارید، با بهترین کیفیت ارسال و کیفیت کالا، در خورِ شأن مشتریان یاراکالا می‌باشد.

به محض ورود به فروشگاه اینترنتی یاراکالا با یک صفحه ای پر از محصولات متنوع و با قیمت مطلوب و در بسیاری از مواقع ارزان تر از همه جا روبرو می‌شوید. محصولاتی نظیر کتاب، لوازم التحریر، قاب گوشی، زعفران و زرشک محصولاتی هستند که یاراکالا کار خود را با آنها آغاز کرد.

از زوایه ای دیگر

یاراکالا از سال 1396 با هدف فروش اجناس باکیفیت نظیر قاب گوشی موبایل ، تبلت ، زعفران ، دوربین عکاسی ،قطعات داخلی کامپیوتر ،لباس زنانه ، لباس مردانه ، لباس بچه گانه ،لوازم بهداشتی ، کتاب ، لوازم برقی ، لوازم التحریر و.. با قیمت بسیار مناسب و ارزان و ارسال رایگان حتی شهرستان ها و روستاها شروع به کار کرد. در این مسیر رضایت بالای مشتریان مسبب انگیزه برای ادامه راه تیم یاراکالا شده است. رضایت 100 درصدی مشتریان عزیزمان هدف فروشگاه اینترنتی یاراکالا است.

چشم انداز 1 ساله یاراکالا

یاراکالا در سال های اخیر بیشتر بر روی توسعه فنی خود تمرکز داشته است و کمتر به سوی تبلیغات، تامین محصول گسترده، تشویق صاحبان کسب و کار سنتی به همکاری در فروش اینترنتی و..  بوده است؛ اما در سال 99 و 1400، تمرکز خود را بر روی تامین محصولات جدید و باکیفیت خواهد گذاشت و از صاحبان و فروشندگان اجناس مرغوب و باکیفیت بالا برای قراردادن محصولاتشان در فروشگاه اینترنتی یاراکالا استقبال خواهد کرد.

کمک به نیازمندان در یاراکالا

یکی از دغدغه های مدیریت یاراکالا، همواره کمک به نیازمندان و افراد ناتوان بوده است. ازین رو یاراکالا را با نیت «کمک به افراد نیازمند از قبال بخشی از سود فروش یاراکالا» تاسیس نمود. حال هرساله بخشی از سود فروش یاراکالا به گروهی از افراد نیازمندی که در ابتدای هر سال مشخص می‌گردد اختصاص می‌یابد. امید است تا چنین اقدامی بیشتر در میان صاحبان کسب و کار و افراد توانمند باب گردد. (بزودی صفحه ای برای مشاهده آنلاین پرداختی ها ساخته می‌شود)

ما به ضرر خود هم راضی هستیم

برخی مواقع پیش میاید که هزینه ارسال سفارش و قیمت جدید محصول بیشتر از هزینه دریافتی از مشتریان است. در این مواقع یاراکالا به هیچ وجه درخواست هزینه اضافی یا درخواست پرداخت هزینه حمل و نقل از مشتریان خود نمی‌کند و حتی با اینکه در ارسال سفارش متضرر می شود نیز بدون تردید سفارش را ارسال می‌کند. 

این را از این رو بیان میکنیم زیرا برخی عقیده دارند که فروشگاه هایی آنلاینی که ارسال رایگان دارند، سود بسیار بالایی بر روی اجناس خود اضافه میکنند و درنهایت مشتری متضرر می شود. اما در یاراکالا تمام اجناس با سود بسیار پایین عرضه می‌شوند و هدف، افزایش تعداد مشتریان و همراهان یاراکالاست تا بتوانیم بهترین محصول را با بهترین کیفیت و ارسال رایگان به دست مشتریان عزیزمان برسانیم.

خانه
فروشگاه
0 ویرایش آیتم منو سبد خرید
پروفایل