preloader

چند فروشندگی در یاراکالا | معرفی روش های فروش در فروشگاه اینترنتی یاراکالا

یاراکالا بستری را فراهم کرده است که همه فروشندگان مجاز کشور می‌توانند محصولات خود را با قیمت مناسب و سریع به دست مصرف کنندگان عزیز برسانند.

نحوه فروش حال حاضر یاراکالا چگونه است؟

یاراکالا بسیاری از محصولات خود را پیش از سفارش مشتریان خریداری کرده است تا هرلحظه که مشتریان عزیزمان سفارش خود را ثبت کردند، در سریعترین زمان ممکن محصولات را بدست مشتریان برساند.

اما با این حال بدلیل عدم امکان خرید بسیاری از محصولات، یاراکالا با فروشندگان متنوعی همکاری می‌کند و سفارشات را بعد از ثبت، مستقیم از انبار فروشنده مربوطه به دست مصرف کننده ارسال می‌کند.

ارسال سفارش از انبار یاراکالا نسبت به ارسال سفارش از انبار سایر فروشندگان تفاوت چندانی ندارد و فروشندگان یاراکالا موظف هستند تا محصولات خویش را در بهترین حالت ممکن بدست مشتریان یاراکالا برسانند.

شرایط خرید از سایر فروشندگان در یاراکالا چیست؟

همانطور که گفته شد خرید محصولات ثبت شده در انبار یاراکالا با محصولات موجود در انبار سایر فروشندگان در یاراکالا تفاوت چندانی ندارد و گاها در زمان ارسال، نحوه بسته بندی و این چنین مواردی می‌تواند تفاوت ایجاد کند.

آیا خرید از سایر فروشندگان یاراکالا شامل ضمانت عودت و ارسال رایگان می‌شود؟

بله، هرگونه کوتاهی و عدم رعایت قوانین فروش در فروشگاه اینترنتی یاراکالا توسط فروشندگان موجب قطع همکاری یاراکالا با فروشنده می‌شود.

می‌خواهم در یاراکالا فروشنده شوم

در راستای کمک به تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات داخلی و خارجی یاراکالا از تمام فروشندگان مجاز در جهت ارائه محصولات در یاراکالا دعوت می‌کند. تمامی محصولات مجاز در سطح کشور که قابلیت فروش اینترنتی را دارا می‌باشند، می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر با مسئولان فروشگاه اینترنتی یاراکالا ارتباط برقرار کرده  و محصولات خود را از طریق پنل فروشندگان بارگذاری کنند.

ارتباط با کارشناسان فروش یاراکالا

پشتیبانی 24 ساعته

10 روز ضمانت بازگشت

تضمین کیفیت و اصالت

ارسال سریع و رایگان

پرداخت درب منزل

نماد اینماد
نماد ساماندهی
خانه
فروشگاه
0 موارد سبد خرید